Ako pridat facebook na stranku

Existuje viacero spôsobov, ako si môžete pridať Facebook na stránku. Najčastejší spôsob je pridanie tlačítka Páči sa mi to dolu pod článok alebo do bočného panela.

Taktiež je dobré si vytvoriť pre svoj web/produkt/osobu tzv. „Facebook stránku“ a potom si pridať okno s najnovšími príspevkami, fotkami fanúšikov apod. na svoj web väčšinou do bočného panela. Ale niekedy je to vhodné pridať aj pod článok.

Ak už máte Facebook stránku vytvorenú, tak na svoj web si Like Box pridáte tak, že si najprv vygenerujete HTML alebo XFBML kód. Potom zoberiete tento kód a pridáte na svoj web (cez editor alebo FTP) a je to. 🙂

13 názorov na “Ako pridat facebook na stranku

 1. Ľudo

  Dobrý deň spravil som si stranku s rastlinkami v Microsoft Publisher 2007 bude mi to fungovat aj na nej? Ja sa v programovaní nevyznam a vždy ked som sa pokusil vložiť ten vygenerovaný kod tak to nefungovalo. Ale napriklad kod počitadla navštev som tam dal a ide. Ak by ste mi vedeli poradiť v reči bežného uživateľa PC bol by som nesmierne šťastny. Ďakujem

 2. Ján Michalička Autor

  Microsoft Publisher 2007 nepoznám, asi to bude fungovať, ale jako href musíte uviesť plnú adresu www stránky, kde to tlačítko bude umiestnené.

 3. Facebook a wordpress

  Mám stránku na subdomene napr. xxxxx.wordpress.com a chcem sa spýtať, či si aj tak môžem na ňu pridať like box.

 4. Ján Michalička Autor

  Na blogu *.wordpress.com si tlačítka môžete pridať v administrácii menu Nastavenia – Sharing.
  Zo sekcie Available services si poťahajte tlačítka do sekcie Enabled services a uložte.

 5. Pavol

  Ja by som sa chcel opýtať či sa to dá aj v opačnom smere, že či sa dá pridať web stránka na fb stránku?

 6. Simon

  Dobrý deň, prosím vás viete mi poradiť, ako by som mohol dať na svoj web „facebook aktivity“ (to čo som pridal na facebooku, obrazky, statusy a tak. aby sa zobrazili na webe, vdaka za odpoved 🙂

 7. Jozef Panák

  Dobrý deň.
  Dá sa niekde nastaviť aby ikona „páči sa mi to“ bolo v jazyku krajiny kde je stránka?
  Máme pobočku v Poľsku stránku v Poľštine aj facebook v Poľštine ale stále sa tam zobrazuje tlačítko v slovenskom jazyku, pozeral som to aj v Poľsku na poľskom počítači a je to tam po Slovensky.
  Ďakujem

 8. Ján Michalička Autor

  V skripte tlačítka je „//connect.facebook.net/sk_SK/sdk.js“, tam sa nachádza jazyk, pre Poľsko je potrebné nastaviť asi „//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js“.

Pridaj komentár